Отново победители

25.04.2023 г.

Посрещнахме нашите шампиони. Каратистите от УСШ Русе безапелационно спечелиха 10 медала от Националното първенство по карате шинкиокушин за деца до 14 г., което се проведе в гр. Шумен. Възпитаниците на сенсей Калинов успешно достигнаха до финалите. 10 годишните Емма Кирова и Вивиян Величкова се окичиха със сребърни медали, а в кетегорията 12 г. бронза грабна Мишел Кирилова. При големите шампионка е Елица Стелиянова, втори останаха Ивайла Димитрова и Ива Георгиева., а Алекс Анчев зае третата позиция в класирането. Журито на първенството беше впечатлено от показаната техника и представяне на Елица Стелиянова и тя беше отличена и с купа за най-технична състезателка, отличие, което се дава на най-добрия от шампионите.